| lollyd a întrebat:

Va rog daca sunteti fani Justin Bieber votati aici http://tweeter.faxo.com/Justin_Bieber_Biggest_Superfan si acum daca sunteti hateri...nu va obositi sa scrieti... v-ati putea rani (scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| AlleyChann a răspuns:

Mi se rup unghiile daca scriu? Mars papusa de aici.
" Scuze categoria, scuze categoria " Nu ai ochi sa citesti numele categoriei? Va e setat mouse-ul pe dragoste si sex?
Tristul ala nu ajunge in Romania, pentru ca imi e greu sa cred ca lumea ar putea rezista in prezenta unei fetite ce crede ca stie sa cante, si legat de... postare, care e intrebarea? Nu e site de cersit.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Mdah...
1.il urasc pe biberonistu' ala
2.numa ranesc de la cateva cuvintzele
3. pune intrebarea si la T/A, daca vrei sa fi "ranita" de cinevahappy
4.nu voteaza nimeni
5.ai gresit categoria! x-(

| LNK a răspuns:

Da` nu exista si Justin Bieber`s Biggest Hater?
Ca 75% din TPU nu sunt idioti sa asculte Bieber.

| lollyd explică:

1:uitati-va la numarul vourilor
2:Nu sunt o fetita
3:da am pus intentionat la dragoste si sex
4:imi place cand va enervati din nimicuri laughing)

| alliss a răspuns:

Ai nu zău, chiar mă rănesc? Din câte observ nu am paţit nimic raised eyebrows. Şi mai duceţi-vă dracului cu c. âcatu ala de Justin Biberon se crede şi el o vedeta când el e un mucoss! Şi toate copchilele de 12 13 ani sunt moarte după el straight face Sunt şocată câte " admiratoare " are c.â. căciosu ăla straight facestraight facestraight face

| LolNope a răspuns:

Zici ca numarul de voturi este mare?
Ia fa acelasi lucru cu Metallica, voteaza oameni din Ungaria, sa vina Metallica in Romania.

| lollyd explică:

D33aADeschisCutiaPandorei 4.000 de fete nu ar vota te asigur

| LolNope a răspuns:

@DianeTymbo,darrestul populatiei cu creier a lumii ar vota, te asigur eu.

| LNK a răspuns:

@DianeTymbo
N-ar vota 4000 de fete de 12 ani care sunt in limba dupa Bieber si care stau si belesc ochii la un monitor visandu-l, dar restul oamenilor cu ceva cultura muzicala ar vota. Nu sunt eu mare fana hard-rock & co dar pe langa Metallica, Justin Bieber e un rahat.