| anonim_4396 a întrebat:

Va rog dati-mi un raspuns as casatorita de 14 ani de cateva zile sotu meu e complet schimbat fata de mine nu mi vb nu mai vrea sa comunicam nu mai vrea sa facem sex doarme numai cu spatele ma trateaza cu indiferenta pleca cu orele de acasa vine pe cearta apoi poate avea pe alta? ce sa fac? ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Ady_4009 a răspuns:

Poate este obosit. poate are o faza mai naspa...incearca sa vorbesti deschis cu el fara tipete si alte prostii vorbeste calm si poate vei afla motivul comportamentului sau

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De cateva zile? Poate are o prolema la serviciu, poate e bolnav, obosit. Incearca sa discuti calm cu el, oferindu-te sa-l ajuti si sa-l sustii neconditionat.

| marsy a răspuns:

Cred ca are pe altya. Vorbeste calm cu el si poate are ceva respect si iti spune adevarul!

| daniDeeDee a răspuns:

Te inseala. sad

| emy_8408 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa comunici cu el, poate are o perioada mai proasta sau o problema si nu vrea sa te ingrijoreze si pe tine.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu are pe alta, si nu te banuieste pe tine ca l-ai inselat atunci inseamna ca nu-i dai destula atentie.si astepti sa puna numai el mana pe tine si nu numai mana.sunt unii barbati care vor sa vada ca tine partenera la ei si ca sunt doriti si in modul acesta. ia atragel cu o masa mai deosebita, ceva tare, o bautura fina, si o costumatie mai deosebita decat in fiecare zi.si comunicare francesca. discutati chiar si eventualitatea unui adulter.sincer si la obiect. daca ceva s-a rupt se poate innoda. aventurile sunt trecatoare. dar cineva care sa aiba grija de tine cand zaci intr-un pat de suferinta face mult mai mult decat 10 minute de dat din fund in patul alteia. aventurile sunt trecatoare. dar 14 ani sunt multi raportati la cat e viata noastra. discutati, si roaga-l sa fie sincer si tu sa fii la fel.

| miovasi a răspuns:

Dar poate are o problema care il macina de ce nu incerci sa vorbesti cu el cu prietenie fara reprosuri ca nu comunica ca nu face sex.

| floryn_3485 a răspuns:

Sigur are pe altcineva si trebuie sa afli