| Delia16_8980 a întrebat:

Va rog eu mult de tot sa nu radeti. Deci iubitului meu i-a iesit un cos in ureche, pe care l-a stors. Acum urechea lui este umflata atat in interior cat si in exterior. La medic nu vrea sa mearga in ruptul capului. Si ma gandeam ca voi imi puteti da anumite sfaturi legat de ce ar putea face. Il doare ingrozitor de mult. Ms love struck si scuze de categorie! Funda+vot

Răspuns Câştigător
| Yng a răspuns:

Pai metoda imediata ar fi sa luati un betzisor de ureche sa-l imbibati in spirt si sa dezimfectati bine zona chiar daca il ustura rau. o sa ii fie mai bine dupa poate i se va mai dezumfla si urechea. in general la cosuri se umfla zona dupa ce le storci. era inevitabil sa nu i se umfle. pana dimineata poate ii va trece. Bafta! happy

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

De ce nu vrea să meargă la doctor? 1) Este tâmpit.2)Aparține de o sectă mai ciudată care le cam interzice așa ceva. 3) Se teme să nu afle că are și SIDA și sifilis sau cine mai știr ce! //// Sfat 1) Să îl convingi că trebuie să meargă la doctor. 2) Să apelezi la 112 să le explici care este treaba și dacă au suficient personal disponibil, să vină mai mulți, care să îl oblige, să meargă cu ei la un spital. 3) Să faci controale pentru diverse boli în principal cu transmitere sexuală. 4) Să-ți găsești pe altul, cât de cât, mai zdravăn la cap.

| Puppetzz a răspuns:

Ai grija, e nasol rau.
sa nu ii mai creasca o ureche...

| asdsdsaaas a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa il convingi sa mearga le doctor pentru ca omameenii nu stiu asa bine ca doctorii.succes

| alphastreet a răspuns:

Iti recomand sa isi puna o foaie de varza ca aia trage unflatura o pune unde are unflatura peste noapte ca eu tot timpu sunt belit din cauza ca practic sporturi extreme fara echipament si cand ma lovesc pun niste varza ca sa mi se dezumfle unflatura si alina si durerea numa sa fie curata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul tau este mai fricos decat un pui de curca laughing Ce o sa faca atunci cand se ia cineva de tine noaptea pe la ora 2? O sa se pise in coltul blocului, facandu-se ca nu te cunoaste? laughing