| bibitza4bibitzu a întrebat:

VA rog frumos lamuriti-ma si pe mine.Am luat marvelon28 cam un an si ceva dupa care am intrerupt vreo jum de an iar acum am inceput iar sa le iau. Dar s-a intamplat ceav ciudat menstruatia m-atinut doar 2 zile a curs si f putin o picatura in a treia (nici in a 2-a nu a fost f abundenta)e vreo problema cu asta? daca intretin relatii sexuale acum se poate intampla ceva? mentionez ca in perioada in care am luat marvelon 28 1 an si ceva le-am luat pentru reglarea menstruatiei si pentru ca aveam dureri imense. dar atunci nu intretineam relatii sexuale. nu mi s-a mai intamplat sa tina menstruatia doar 2 zile. e ceva rau in asta e cazul sa-mi fac griji? nu vreau sa ma risc si de aceeea vreau sa fiu sigura daca sunt protejata acum

1 răspuns:
| VodkaCoca a răspuns:

Noi de aici iti putem da doar niste sfaturi, dar e mai bine sa consultzi un doctor, un ginecolog pentru asa ceva. happy