| Lucia_5229 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati cu o spat in naite sa se termine scl la un baiat i-a placut de mine ...si a facut rost de id-ul meu si dupa aia si mie a inceput sa imi plc de el ...ne-am combinat tot da dupa aia am aflat ca si la o colega ii plc de el si ne-am despartit(ca asa am vrut eu ).

Dupaia ne-am int la bazin cu cateva saptamana in naite sa inceapa scl si am mai fost cu un baiat si sora lui. Mie nu imi place de ala daa am incercat un pic sa il fac gelos si i-am lis inghetata. Si dupa ce am plecat ma pupat pe obraz si mi-a zis ca daca nu i-as fi linso m-ar fi pupat altundv. Acuma cand o inceput scl eu iar m-am indragostit de el adica de la bazin is. Va rog va implor ziceti-mi cum sa il cucerescc

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

WTF e cu lumea asta! ce vrei? te nasti prost inveti si tot prost mori! eu am inteles ce vrea sa zica, deoarece a scris in grabawinking shish! :-J. bun -Lucia- sa-l cuceresti, pai nu era barbatul/ baiatul la cucerit, eh, sa revenim la subiecthee hee. Se observa ca baiatul vrea doar aventura cu tine nu si iubirea in sine. Sa-l cuceresti, incearca sa vorbesti cu el mia des, chestii minore: "Buna, Ce faci... etc. pana la un moment in care scapi chestia ". si iti place de mine? sau ...si imi placiwinking" aia de e baiat galant te invita el la un suc. daca esti tu mai infipta il inviti tu dar ai grija cum se comporta in timpul intalnirii si cand beti suc. nu te lasa pacalita de la prima intalnire, atatal ca pe un caine ce vrea mancarewinking. Spor la agatat!

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Dupaia.scrie corect romaneste, ca altfel nu vei gasi niciodata vreun iubit, doar aventuri. Numara-ti greselile gramaticale. unui baiat(la un baiat); inainte(in nainte); lis(lins?); m-a pupat(m-a pupat). Esti corigenta la limba romana.lasa dragostea deoparte si invata. Poti sa revii pe aceasta pagina cand enunti frumos, fara prescurtari si cu cat mai putine greseli. Si fara mesaje vulgare, ca ne suparam

| DraPraaHaarp a răspuns:

In primul rand am un sfat:invata sa scrii.stai cam prost cu gramaticahappy

in al doilea rand lasa`l in pace...adiq nu vezi ce pervers e. daca nu i lingeai inghetata te`ar fi pupat altundevalaughingda lasa`ma frate ca astea sunt niste prostii de copchiilaughingpe bune...lasa cuceritul.ai timphappy asta e parerea mea. oricum parq stiu ca o sa primesc o gramada de stupid. dar mna.ma rogoh go on

| AdelinaC a răspuns:

Daca el a mai fost cu alta ai fi o naiva sa te intorci la el.Parerea mea este ca daca te iubea cu adevarat venea el la tine si te ruga sa fiti iar impreuna, dar daca el nu te baga in seama inseamna ca nu ii pasa de tine.
Daca totusi vrei sa fii cu el, da-i doar semne discrete, adica vb cu el, ofera-i un sfat, incurajeaza-l cand are o reusita si mai apoi lasa-l pe el sa se apropie de tine.

| Mariiia_4884 a răspuns:

Hei.Incearca,baga.te in vorba cu el, vorbiti. zi si lui "stii, eu chiar te plac"o sa inteleaga! happy dai add: nadddddddii@yahoo.com si mai vb! pa, pa