| roket2012 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns folositor

Ieri cu prietena mea care avem amandoi 17 ani am facut sex pentru prima data (virgini amandoi). Preludiu etc etc, mi-am pus prezervativul si chiar dupa 1 minut am ejaculat. am mai incercat dupa un timp(perioada scurta) actul 2. Eu nu m-am sters chiar bine de la prima ejaculare adica mna s-a mai jucat ea cu pana pe acolo ca sa l puna in stare de erectie si am pus prezervativul pe dos si dupa l am intors ca sa l pun corect. Cat l-am rulat eu l am tinut de rezervor si dupa am facut de vreo 2 3 ori ca si cum as face l*** adica sa l fixez bine. Sunt sanse sa ramana insarcinata pentru ca in timpul ala cat ma chinuiam sa l pun tot il derulam in jos si se poate spune ca e sters si nu a ramas pe cap cevaa. Sunt sanse sa ramana insarcinata? Multumesc de raspunsuri. Daca va intereseaza in ultimele lune si luna trecuta ciclul i-a fost venit pe 1 2 3 cam asa, luna asta tot cam asa ar trebui.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care ciclul este unul destul de REGULAT fiindca se produce constant dupa circa 30-31 de zile, fiindca doar asa se poate produce mereu cam la aceeasi data luna de luna, rezulta ca perioada fertila a actualului ciclu menstrual s-a situat in perioada 14.11-19.11. In consecinta o foarte mica posibilitate probabil de sub 1%, de a se putea forma o sarcina devine posibila doar daca sexul a fost intretinut in zilele de maxima fertilitate din 17-18 noiembrie. Sanatate!

| fifi13 a răspuns:

Nu ramane gravida stai linistit, funda?

| roket2012 explică:

Un detaliu s-a intamplat pe 19

| roket2012 explică:

Va rog raspunsuuuriii