| Bebiitzsa a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! Este un baiat de care imi place si cred ca si el ma place.Cum sa fac sa fiu cu el?hee heeFUNDA

Răspuns Câştigător
| ASDSM a răspuns:

Daca stii sigur 100% ca si el te place, poti sa-i zici ca ai auzit de la cineva ca el te place, iar atunci el va zice daca da sau nu.Intreaba-l pur si simplu, desi nu stiu daca ar merge.
Daca vrei sa fii cu el gandeste-te daca te merita pentru ca atunci cand esti indragostita nu mai observi cum se comporta acea persoana, etc,
Bafta!

2 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Pur si simplu ii zici ca il placi si ca vreai sa fi cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iesi urgent de pe net si sa-ti vezi de viata. Doar astfel poti sa faci un pas cu adevarat.