| adelaalexandra a întrebat:

Va rog frumos sa-mi rasp sh mie la aceasta intrebare : e normal ca primul sarut sa fie mai scurt de 5 secunde? baiatul care m-a sarutat e mai mic decat mine cu un an... el a mai facut asta inainte dar eu nu. suntem impreuna de o luna si el m-a sarutat desi stia ca vreau sa treaca un pic mai mult timp. baiatul este foarte de treaba sh il cunosc de 4 luni atunci cand neam vazut la un meci de fottbal happy

2 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Nu se numeste sarutwinking, s fost doar un simplu pup tongue

| alamadrid a răspuns:

Da. cred ca e normal. si eu la 12-13 ani tot cam asa a fostlaughing