| Secretkkk a întrebat:

Va rog frumos urgent, sunt din Moldova Cahul cine ma poate ajuta, imi trebuie niste tablete de slabire si indicati si pretul, va rog foarte frumos, sau altceva de slabit pina la 10 kg! va rog frumos, frumos! scuze categoria!

3 răspunsuri:
| Delia_7017 a răspuns:

Exista o multime de tablete pe piata.Dar asta e ceea ce vrei cu adevarat? eu am luat pastile dinalea si tot timpul imi era rau si ameteam plus ca am slabit foarte putin si dupa m-am ingrasat inapoi. Daca totusi vrei,eu zic sa te duci la farmacie si sunt o multime acolo si iti va spune si pretul,nu te lua dupa reclamele de pe net, deoarece unele trebuie sa le comanzi online si atunci mai platesti si taxe curiere si etc, e mult mai sigur la farmacie.Numai bine!

| bibiloaica a răspuns:

Eu zic sa te duci sa intrebi o asistenta sau du te la farmacie... fundapuppy dog eyes

| bibiloaica a răspuns:

Eu zic sa te duci sa intrebi o asistenta sau du te la farmacie... fundapuppy dog eyes nororc