| Anelise_2071 a întrebat:

Va rog imi doresc companie multa deoarece fostul meu iubit de pe un joc (acum imi este prieten)s-a schimbat mult... a injurat mult, asculta puya cu injuraturi etc... a inceput sa ma injure si cand nu am mai supiortat i-am sters id-ul de mess si dupa am pus optiunea report as spam, nu vreau sa i-o iau dar in schimb plng foarte mult, si vreau putina alinare, va rog frumoscrying.

Răspuns Câştigător
| ~p!$iii~ a răspuns:

Incearca sa vorbesti cele intamplate cu o persoana apropiata in care ai increderehappy Stai linistita, unii baieti merita sa fie numiti"Magari", nu stiu cum sa se comporte cu o ftaoh go on Asa ca are balta pestewinking Mergi mai departe vei gasi un baiat care sa stie sa te pretuiasca cu adevarat, sa te alinte, nu sa te injure cu toate cuvintele noi aparute in melodiile rapwinking Succes:* Noi suntem langa tine:*

7 răspunsuri:
| Anelise_2071 explică:

Ms la toata lumea pentru sfaturi... le voi respectakiss... xonhlxo accepti inv de prietenie?

| Anelise_2071 explică:

Da...eu stau pe un joc numit metin2 si am un iubit pe el... ce este ineregula?confused

| p3bogdan a răspuns:

LOl fetitito cum poti sa te joci chestia aia de joc chestia aia neterminata in varainta beta de cand e "lansat"+sa mai te si indrogostesti? Dati 2 palme revinoati precis nai mai mult de 13 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai fost proasta si joci jocuri cu necunoscuti de aceea incepe si te injura ma mir ca nu a inceput sa te si bata renunta la el despartete de el si rupe orice legatura si vei vede ca totul va fi bine.

| ciprian1993 a răspuns:

Ca ce te putem ajuta noi nu inteleg... UITALbig grin

| ciprian1993 a răspuns:

Fara sa te sup[eri spune-ne si noua cati ani ai si de unde esti?

| alex112233 a răspuns:

Bine zis dar ai compania mea!:d