| allyky a întrebat:

Va rog. ma ajuta cineva URGENT sa imi recopar parola la id-ul de mess ca mi-am uitato. dau fundita si vot. numai va rog ajutati-ma. sad sad sad

4 răspunsuri:
| Anablondyi a răspuns:

Cel mai simplu e sa ti-o schimbi... daca tia spart cineva parola
si tu o schimbi nu o sa mai ai problemewinking

| allyky explică:

Dar eu am uitato. ca de alftel as schimbao.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Vezi că mai jos de unde scrii id si parola scrie forgot your password
dai click pe ea si o sa redirectioneze pe un site unde îti va pune întrebările de securitate

| AnNe a răspuns:

Poti sa-ti shcimbi parola dar trebuie sa stii toate datele de securitate care le-ai pus la prima parola acolo unde scrie forgot your password daca nici asa nu merge nu-ti fa probleme vb cu prietenii tai spune-le sa-ti dea idu lor pe o foaie si le bagi in idu nou...