| SaveMe3 a întrebat:

Va rog sa imi explicati ce inseamna "sex hard" si "sex dirty"? Tradus inseamna "sex greu" si "sex murdar", numa vreau sa imi explicati ce vrea sa spuna cu asta.

1 răspuns:
| Kiwibibilă a răspuns:

Pe româneşte hard sex e atunci când în timpul sexului se recurge şi la violenţă (nu neapărat bătaie dar de exemplu bărbatul se mişcă foarte repede şi se comportă cu femeia ca într-un film porno, o trage de păr, o pălmuieşte, o apasă pe cap etc).