| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Cand sa fac dragoste cu iubita mea si o dezbrac tot cand sa ma dezbrac si eu ma scap asa putin. Deci chiar nu stiu cum sa scap de emotiile astea. Am incercat sa ma linistesc, nu stiu ce am. Cum pot sa scap de emotii odata si sa imi iasa? Fara misto. Multumesc!

6 răspunsuri:
| Anonimplaygirlls a răspuns:

Sa te mai scapi odată!

| kandaraki a răspuns:

Bea un apahr de in inainte.
gandeste la ceva placut, nu la sex neaparat.
mintea trebuie sa fie relaxata.
tu te supraexciti, de asta ai problema asta.
tu vrei mai repede sa faci sex, de asta si te scapi, ia-o pas cu pas

| corbulalbrosu a răspuns:

Vei scapa doar dupa ce ai sa acumulezi putina experienta sexuala, ceea ce va avea darul de a te tempera si de a-ti scadea emotivitatea. Experienta se obtine si se acumuleaza in timp si depinde de fiecare persoana in parte. Sanatate!

| RAY a răspuns:

Scrie intr-un jurnal ceea ce simti si vei vedea ca te vei calma

| darrio2007 a răspuns:

Esti incepator in ale sexului. Cu timpul te vei obisnui.

| AlinSiAtat a răspuns:

E ciudat. Din felul cum vorbesti, ai mai facut-o cu ea. La mine a fost tot cam ca la tine asa dar cand am facut-o prima data. Dupa m-am invatat si m-a tinut mai mult. Cred ca timpul o sa rezolve tot. Sau, daca vrei neaparat sa te tina, dai si tu una scurta cu cateva ore inainte laughing.