| Davidoiu_Matei_2000 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, eu am 12 ani si penisul meu are 8-9 cm cand este sculat este normal si daca da pana la 14-15 ani cat o sa creasca?

10 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Maxim 13-14 cm o sa ai la 15 ani.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu avem de unde stii cât o să mai crească. Poţi doar să astepti. Nu te preocupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa mai creasca cu siguranta.
La vasta asta se pot lua hormoni speciali, pentru cresterea penisului. daca considera doctorul... ideea e ca de la hormonii aia poate creste prea mare big grin

| gheorghe699 a răspuns:

Copile,lasa **** ..creste,invata,citeste,joaca-te ..nu vezi ce generatii de analfabeti ies acum din scoala? pai nici nu e de mirare, daca singura grije a copiilor intre 10-16 ani este sa isi masoare ****, ce nebunie!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru gheorghe699):

Dupa cum ai scris, am dedus ca faci parte din cei cu o treapta mai sus: semianalfabeti.

| Davidoiu_Matei_2000 explică (pentru CodrutElian1990):

Nu e nimic scris gresit

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Davidoiu_Matei_2000):

Ba este. Lipsa spatiului intre cuvinte. Puncte: doua in loc de unul sau trei. Lipsa majusculei la inceputul unei frazei dupa semnul intrebarii. Desi este prevazut in dex, "grije" este un cuvant arhaic si de regula se pune intre ghilimele.
Modul de frazare.

| Ionut58282856 a răspuns:

15 cm

| ngllllll a răspuns:

Nu iti face probleme. Nu marimea conteaza. Sunt alte lucruri care conteaza. Sa stii sa fi gentleman

| alina2k18 a răspuns (pentru ngllllll):

Marimea nu conteaza atunci cand o ai de 20 cmwinking