| Mimimimimi96 a întrebat:

Va rog sa-mi ofere raspuns doar cei ce stiu sa raspunda corect,ieri dupa ce m-am masturbat, doar la exterior, fara sa introduc nimic, cind am fost la baie, era doar putin putin putin sange, ce ar insemna asta?

3 răspunsuri:
| Adrian1983 a răspuns:

Presimt ce raspunsuri o sa primesti, mai bine nu te uita ca o sa pleci mai nelamurita decat cand ai pus intrebarea. Du-te la un ginecolog sau la medicul de familie si intreaba-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esti virgina

| Ađrian90 a răspuns:

Nu cred că ai păţit nimic. Dar nu ar strica să mergi la un ginecolog. Şi dacă ai o vârstă mai mică şi ţi-e ruşine să le spui părinţilor, atunci du-te singură fără să le spui happy