| adelaalexandra a întrebat:

Va rog sa-mi rasp sh mie la intrebarea aceasta : e normal ca primul sarut sa fie mai scurt de 5 secunde? baiatul care m-a sarutat e mai mic decat mine cu un an. el a mai facut asta inante dar eu nu. suntem ipreuna de o luna si el a facut acest lucru desi stia ca vreau sa mai treaca timpl pana sa ajungem aici. il cunosc pe acesta de patru luni de la un meci de fotbal

11 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Sarutul tine atat cat vreti voi sa tina thinking

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

DA,e foarte normal. Poate sa tina s o milisecunda, macar te lauzi si tu ca te-a sarutat.hee hee

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Pai prima data nu se poate spune ca e un sarut ci un pupic deci da, e normal sa fie mai scurt de 5 secunde. happy

| Lollipopy a răspuns:

Mai degraba a fost un pupic pe "botic" decat un sarut. dar cati ani ai?

| DraPraaHaarp a răspuns:

@iLoveHoes Wtf?thinking

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

Editeaza

| AnnY98 a răspuns:

Hey! Pai e normal deoarece primul sarut trebuie sa fie unic.Sti daca te sarutai mai mult timp cu el ce farmec mai avea.Pai daca te sarutai sa zic vreo 15-20 de secunde cu el atunci mai apucai sa respirilaughing.Pai incet si tandru da o senzatie mai placuta.Plus ca e si asa mai scurt.Intradevar el e mai mic decat tine, dar dragostea nu are varsta! poate data viitoare o sa fie mai lungwinking. Deci da, e normal asa ceva...Mai vb noi...Bye!wave

Răspuns utilizator avertizat
| Betty_3410 a răspuns:

Draga. adela sa sty ca nu e cam prea normal ca primul sarut sa dureze doar 5 secunde, un sarut ar trebui sa tina mai mult nu doar 5 sec deci NUUUUUU nu e normal, sper ca te-am ajutat si ti-am fost de folos... byeee :*

| RyGoLeTa a răspuns:

Pai daca te yubeste nu conteaza cat dureaza.conteaza yubyrea din suflet si pasiunea nu cat dureaza un sarut si mai ales primul.si nu cred ca primul sarut ar trebui sa duree mai mult de 8 secunde, 8 secunde e cel mai bine si cel mai potrivit.te pup papa!

| Mary3368 a răspuns:

Ei eu am avut primul sarut cu un baiat mia mik decat mine(14 ani).Si a durat mai mult de 5 secundelaughing

| alecssa_1016 a răspuns:

Probabil ca te-a sarutat in grabalaughing
nu prea e normall.eu nu am auzit.laughing)