| Anablondyi a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti daca meniul pe care l-am mancat azi e bun si cam cate calorii am bagat in mine azithinking dimineata : un sandwich cald si iaurt la prans mazare cu carnita de pui si apoi o bucata de pepene verde. apoi am mai mancat inca un sandwich cald si cereale cu lapte iar acum o bucata de pepene. si peste catevam inute merg la spport happy cu ce am gresit?:*

Răspuns Câştigător
| Smurf a răspuns:

Cam multe sandwichuri! Dimineata poti manca un ou fiert, 2 felii de branza,la pranz supa si ceva fara ulei si prajeala,piept de pui,vita,peste pe gratar si o salata, iar seara cereale sau fructe, dar pana in ora 8! Nu are nimeni de unde sa stie cate calorii " ai bagat " pentru ca nu stim cat anume ai mancat sau ce contineau sandwichurile tale! Consulta un tabel de calorii.