| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa raspundeti acum daca puteti la aceste intrebari [am nevoie de raspunsuri urgent] P. S ACESTE INTREBARI SUNT PENTRU FUMATORI!
1. Din ce motiv v-ati apucat de fumat?
2. Ce satisfactie aveti fumand?
3. Te-ai gandit sa cumperi de banii cheltuiti pe tigari articole mai utile?
4.In viitor nu doriti sa va lasati de acest viciu?
scuzati categoria...

5 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Eu regret enorm ca m-am apucat. Deja am peste 10 ani de cand fumez. M-am apucat datorita anturajului. Nu am nici o satisfactie, doar un sentiment ca ma calmeaza...Aiurea. M-am gandit de o mie de ori cate as putea sa-mi cumpar cu banii dati pe tigari si chiar ar fi o suma frumusica dar... Chiar duminica asta ziceam ca ma las. Si m-am lasat! Pana la 5 seara, tot duminica! laughing

| Arhanghel a răspuns:

1.prietenii mai indemnat
2.nici una
3.da.de multe ori
4.cu siguranta da!
5 NU TE APUNA DE FUMAT!

| AndreiLTX a răspuns:

1.Dintr-o prostie
2.Doar te relaxeaza
3.Da.
4.Doresc,,dar am nevoie de multa vointa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.anturajul tineretii.
2.Nici una, lipsa de ocupatie.
3.intotdeauna
4.deja fac asta cu intermitente.

| Alexandra1114 a răspuns:

Cat mai multe rasp va rog!