| anonim_4396 a întrebat:

Va rog spuneti-mi ce sa fac.Deci: In urma cu vreo 3-4 saptamani m-am despartit de prietenul meu iar acum tot vine dupa mine si se da in spectacol si incearca sa ma sarute. spuneti-mi ce sa fac ca sa ma lase in pace? m-am saturat de el.credeti-ma e foarte enervant!crying

4 răspunsuri:
| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Heiii.

Am trecut si eu prin asta. Cand a vazut ca nu il bag in seama, a renuntat singur. Tu poti sa ii zici ca ai alt prieten si sa-i spui ca nu te mai intereseaza persoana lui.

Bafta! :*
Adda

| ela_9708 a răspuns:

Ignoralwinking

| rotaruia a răspuns:

Spune-i tatalui tau... sa vina dansul sa-i dea o mama de bataie laughing sau daca ai amici buni, roga-i pe ei sa se ocupe de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi imaginez cat de enervant poate fi.Stai si discuta foarte serios cu el, spune-i ca daca nu te lasa in pace vei vorbii cu ai tai si in ultima instanta exista si politia(poate bagi frica in elbig grin)