| anonim_4396 a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum sa uit o fata pe care o plac...la maxim.Imi vine sa ma dau cu capul de pereti.Nu pot nici sa o ignor dintr-o data...pnmsad Va rog, un sfatbig grin

P. S.:E cu mine in gasca...grup de prieteni, cum vreti sa ii spunetibig grin

3 răspunsuri:
| bublegum a răspuns:

Dar i-ai zis ce simti?
te-ai asigurat ca ea nu simte acelasi sentimente pentru tin e?thinking

| Азбука a răspuns:

Ti-ai ales un loc unde sa dai cu capul? - pe un perete, desigur...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merg la spital si fa-ti electrosocuri ca si aia care vor sa isi stearga memoria, numai ca vei uita abolut tot despre tine si viata ta si va trebui sa o iei de la inceput, nu vei mai aminti pe nimebig grin