| Mysteryossa a întrebat:

Va rog, spuneti-mi si mie niste programe de modifcat poze. dar nu photoscape, ca il am si eu.de ex, sunt alea cu ajutorul carora poti pune imaginea ta, intr-un tablou, sau pe perete, etc.va dati voi seama ce vreau eu sa zic.care imi da cele mai bine programe, primeste funda love struck (pls)

Răspuns Câştigător
| Vampixu a răspuns:

Si ce treaba are intrebarea ta cu dragoste si sex?
in fine. programe? photoshop, photoinstrument, photoshine, photo decorator, splashup, etc. sper sa te ajute. bafta happy

2 răspunsuri:
| TheZozotex a răspuns:

Incearca Caricature Studio 6 tongue Bafta:*