| Didyi21 a întrebat:

VA ROG TPU CHIAR NU MAI STIU CE SA FAC! AJUTATI-MA! Am ostat aseara ointrebaresiam primit doar 2 raspunsuri, si chiar am nevoie de un sfat, de o parere. Va rog! Intrebarea este urmatoarea: Deci sunt speriata. HELP! cine stie doar, va rog. Nu stiu ce sa fac. Cum spuneam : am 19 ani prietenul meu la fel ne intelegem foarte bine, suntem impreuna de mult timp. Eu sunt virgina. Am hotarat sa imi incep viata sexuala cu el. Astazi aveam un chef nebun, amandoi. Si l-am rugat sa se joace putin. Numa chiar ce a bagat capul penisului si l-a scos, de 2 ori. Nu m-a dezvirginat. Nici pe departe. Dar de atunci se gandeste doar daca a fost suficient ca eu sa raman insarcinata. si sunt speriata. il vad asa stresat si nu stiu ce sa ma fac. I-am spus ca e imposibil [am mai avut postata o intrebare prin care m-am speriat ca ne-am "jucat" [el mai mult, cu degetul] si nu a dat de himen.] Imi spuneti va rog si parerea voastra in legatura cu asta? A, si eu sunt in ultimele zile de ciclu menstrual. adica numa chiar ca ma pateaza. putin azi, putin maine. Multumesc! ***Funda! ***

Răspuns Câştigător
| costel24ro a răspuns:

Nu ai nimic, stai linistita.mai ales ca esti in ultimele zile de cm! nu va mai agitati.o penetrare care dureaza aduce scurgeri din penis si posibil spermatozoizi.si chiar daca are experienta baiatul, tot va trebuie protectie, dar daca e speriat asa tare cam tin sa cred ca nu e asa experimentat! asa ca face-ti treaba cu cap! protejati-va! cu bine si o prima experienta reusita va doresc!

10 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Ti-a bagat de doua ori capul, si deja si-a dat drumu? pai dai papuci aluia, ala nu e barbat, un barbat trebuie sa o tina mai mult. mult mai mult decat s-o bage de doua ori cpullaughing

| Didyi21 explică:

Dar nu s-a terminat. e vorba doar ca a bagat de 2 ori capul penisului si l-a scos. nu l-a tinut inauntru sau stiu eu.

| Komododragosh a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti faci griji, si nici el nu a trebuit sa se agite prea mult caci daca nu si-a dat drumu, atuncea nu este nici o grija, si nici nu bagat penisul ca lumea inauntru, deci sperma nu poate sa intre ca lumea in vagin si sa dea de ovul. Stai linistita draguto, nu o sa ramai insarcinata, si incepeti-va actul sexual cand doriti. Spune-i sa poarte protectie cand e deci si sa nu se mai agite atata pentru o nimica toata. Daca are experienta multa, atuncea poate si fara prezervativ!

| cuvant a răspuns:

Daca nu si-a dat drum atunci nu iti fa probleme. Se pare ca nici el nu are multa educatie in acest domeniu. Folositi daca prezervativ daca chiar doriti sa faceti sex

| Chocolateangeeeel a răspuns:

Sunt sigura ca esti foarte speriata deoarece o sarcina mai ales daca este accidentala este o problema foarte grava.Am cateva de spus:*
1. Atunci cand esti foarte stresata, menstruatia poate intarzia, asa ca relaxeaza.Stiu,este foarte greu deoarece este viata ta in joc dar aici vine partea a 2-a
2.Cand te gandesti muult de tot la un lucru ajungi sa il crezi chiar daca nu este adevarat, ti se intipareste acolo undeva pe creier.Iar tu cum te gandesti numai ca ai ramas insarcinata este normal sa simti toate simptomele.Incearca sa nu te mai gandesti iti va fi mult mai bine.Ai sa vezi cand iti va veni menstruatia ca prin minune vor disparea toate simptomele.Si ca sa iti raspund la intrebare eu iti spun din experienta ca nu poti ramane insarcinata daca nu ejaculeaza, dar totusi aveti grija in perioada fertila pentru ca pot creste sansele pana la 30%
4.Totul va fi bine si ar fi bine sa ai mai multe grija de acum incolo pentru ca nu se merita sa fii asa stresata pentru cateva momente de placere care pot fi si cu prezervativ
5.NU AI NIMIC TE ASIGUR!
6.Astept mesaj sa imi spui ca esti bine si retine ca totusi este riscant.nu se merita

| costel24ro a răspuns:

Daca unii de aici citeau cu atentie ar fi vazut ca fata a scris clar ca e la sfarsitul CM! nu ca i-ar fi intarziat, sau asteapta de o luna! si cred ca baiatul e mai speriat ca ea! dar din ce a zis e clar 99, 99% ca nu are nici o sarcina!

| NoRestForTheWicked a răspuns:

N-ai nici pe dracu'!
Data viitoare cumparati caciuli de la farmacie big grin
Bafta!

| BGI a răspuns:

Stai linistita ca nu esti. Dar pentru viitor, folositi si voi prezervativul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| consilierultau001 a răspuns:

Pai sunt 2 variante... 1) ori mai ai rabdare pana vine menstruatia ori 2) te duci repejor la farmacie iei un test de sarcina si verifici si in 5 min ai rezolvat totul. si depinde este posibil ca sa fi avut cativa spermatozoizi pe penis si daca ai avut ghinionul ca sa intre in uter ai incurcat-o...