| radu7osanu a întrebat:

Vă rog un raspuns cat mai simplu!
De ce dragostea nu e in zadar?
Am nevoie de ajutorul vostru, dar vă rog cit mai rapid...Plzzz.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dragostea nu este in zadar cand iubesti cu adevarat persoana iubita

| ShadowGhost a răspuns:

Buna. Orice om are nevoie de dragoste, are nevoie de dragoste ca sa ramana puternic. Lucrurile se fac mult mai usor in doi. Sa iubesti o persoana este cel mai puternic sentiment..consider ca fara iubire esti singur si nefericit. E cel mai frumos sentiment atunci cand te vezi in ochii persoanei iubite..se opreste timpul in loc si te vezi doar pe tine. De parca tu esti tot ceea ce vede..tot ceea ce iubeste. Dragostea poate schimba multe, atat in bine cat si in rau. Si e singurul sentiment care ramane si peste multi ani fata de o persoana.e tot ce are un om pana la urma.

| DreamWhite3000 a răspuns:

Dragostea nu este in zadar pentru ca faci toate aceste lucruri pentru a deveni bunic..Este frumos sa ai nepot sau nepotica. Sper ca te-am ajutat. Fundabig grin?