| Craazy a întrebat:

Va roog! Niste Statusuri Triste, Foarte Tristee [nu m-am despartit de iubit, dar sunt enorm de suparata si plang in continuu]Va roog Repede!

Va dau la toti Vot Si funda la cele mai sensibilelove struck...Doar dati-mi niste stausuri triste si cat mai multe va roog...Ms

5 răspunsuri:
| Deeutzica a răspuns:

Stiu eu ce status iti merge statusul las-o balta ha ha ha

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Fii optimistă, e sărbătoare. Încearcă să fii puternică, astfel vei putea să treci cu uşurinţă peste problemele pe care le ai.
Sper să găseşti aici ce doreşti :
http://www.intelepciune.ro/......e_102.html
O seară plăcută :)!

pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa draga mea supararea deoparte, bucura`te de prima zi din an.
Mie imi cad ochii in gura de somn, mi`e rau de numai pot dar inca zambesc si rad.
Daca vrei status, compune`l. Exprima ce simti, nu lasa o fraza luata de pe net sa-ti comande sentimentele [Asta a sunat bine sau nu? Nu prea disting literele si nu`mi dau seama daca scriu corect sau nu].
Bafta` si nu uita "Anul trecut nu e ca anul nou, iti doresc succesuri"!

| teo3D a răspuns:

Am Invatat Ca Dureaza ani Sa Castigi incredere
Si Ca Doar In Cateva secunde poti sa o Pierzi.

Va veni o data vremea cand in urma vei privi, ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii... dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca,,, "Asa a fost o data!"

Cerul plange cu lacrimi de sange, ca ai luat-o pe ea si m-ai uitat pe mine!sad

Sunt ca un inger fara aripi... fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate sad

Am pierdut tot ce aveam şi după aceea mi-am dat seama că nimic din ce am pierdut nu era al meu într-adevăr.

Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum in sufletul meu e racoare, asa e afara! cum afara ploua, asa arata ochii mei!