| Andrewwwbb a întrebat:

Vă salut! Am început sa vorbesc cu o fată pe Instagram însă nu știu dacă este cu adevărat fata sau băiat deoarece mi s-a mai întâmplat să se dea unu băieți drept fete și aș avea nevoie de sfaturi cum aș putea să-mi dau seama dau funda!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Giulia911 a răspuns:

Nu prea îți poți da seama. Am citit de curând un caz în care un tânăr sa îndrăgostit de o "tipă" pe un site se socializare. După luni de conversație, a aflat ca "tipa" era un nenorocit. Ala saracu' de rusine s-a sinucis... sad mda. multa bafta!