| dumy3222 a întrebat:

Va salut. Am o relație de 2 ani jumate și de curând am prins-o pe iubita mea ca se uita la filme porno. Eu am fost primul și singurul bărbat al ei. Credeți ca ar vrea sa încerce și cu alt bărbat sau ne poate afecta cumva asta? Îi plăcea să vadă și mai filme cu mai mulți bărbați pe una

15 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

E evident ca i-ar placea sa incerce cu mai multi barbati odata.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Este normal sa se uite la filme porno pentru ca omul NU este proiectat sa fie monogam. O relație de 2 ani e foarte lunga, duce la monotonie, e normal ca femeia sa vrea altceva

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai uitati va impreuna si gata

| RAY a răspuns:

Ai nesiguranțe legate de ea

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca nu este satisfacuta si nu primeste ceea ce are nevoie de la tine.

| dullcat a răspuns:

Buna.Lucrurile acestea trebuie discutate direct cu ea, nu cu niste straini care evident ca se vor gandi numai la prostii, dat fiind contextul de fata.Sexul implica si comunicare, obligatoriu, despre cum v-ati simtit fiecare, ce preferati, ce a fost ok si ce nu, ce mai faceti data viitoare etc. nu doar actul fizic in sine.

| Sofer a răspuns:

Mai vede lucruri noi. Stai liniștit.

| iulia0514 a răspuns:

Se documentează! Dacă se uita la filme pentru adulți nu înseamnă neapărat ca vrea sa te însele! Tu nu te uiți?

| sammie a răspuns:

Nu e ceva anormal. Multi se uita la porno chiar si daca au langa ei partener/ partenera. Este la fel cum te-ai uita la un film doar ca mai intens. Poate invata si lucruri noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu mai vizionez filme porno rareori, dar nu simt nevoia sa incerc ce vad acolo și nici s-o fac cu mai mulți deodată.

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

"Îi plăcea să vadă și mai filme cu mai mulți bărbați pe una"

Eu cred ca aceasta este o dorinta/fantezie ascunsa a ei! Fa un test si intreab-o daca i-ar placea sa aduci cativa tovarasi sa experimentati acest act bineinteles stii vorba aia fii zdreanta batrana si adauga in sugestia ta ca si tie ti-ar placea ca acest act sa se intample si ca nu o sa te desparti de ea ca e fara remuscari, o speli in urechi bine rau de tot, daca musca momeala si spune da... Fratior iti spun cu parere de rau ca trebuie sa o lasi pentru ca mai devreme sau mai tarziu cand tu nu esti prin preajma, cand o sa se duca in "team-building" cu firma, cu fetele, intelegi tu unde bat... O sa-si consume actul fara ca tu sa ai habar.

| ClaRa91 a răspuns:

Si eu ma uit la porno. Vreau sa aflu lucruri noi. Noi pentru mine.

| KingOoO a răspuns:

Cu riscul sa stearga comentariul, dar trebuie sa stii: femeile pana la 30 de ani sunt cam "cu**e". Dupa 30 mai scad in intensitate spre deloc.
Asta este adevarul oricine ce ar zice.
Pana la 30 de ani, riscul sa te insele e de 75%.

| LordCristobal a răspuns (pentru KingOoO):

De asta e bine sa te insori dupa 30 de ani.
Si cu o fata trecuta de 30 de ani.

| IonGheorghe1976 a răspuns:

Salut! Eu zic ca ori e obsedata, ori gaseste atractie si se excita mai mult de la filmele porno decat de la actul cu dumneavoastra.