| anonim_4396 a întrebat:

Vă salut am și eu o problemă.
Am o iubită care de ceva vreme ne facem glume mai intime și cred ca ar vrea să facem ceva și eu am teama asta ca o am prea mică și ca nu o să o mulțumesc, și îmi este ca mă va părăsi. Eu nu o am așa mică dar nu știu care ar fi reacția ei, fără comentarii rele vă rog

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Soluție bagi limba acolo adânc și vezi de clitoris e langa burtica că reper mă refer, nu spre anus, e un mic penis de 1-5 cm el nu are nici un rol în reproducere doar de plăcere, 2 pozitia ea pe o pernă iar tu o bagi adânc cu atingerea clitorisului,îți vorbesc din studii pe oameni, uitate și la porno sunt lecții bune, nu te uita la filme porno că sunt ireale, ce penis au aia e Sf, îți dai seama că e editat totul și ejacularea de zici că e vulcan

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Scrie așa learn haw to causese orgasm to women pe porno hub

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta pune mana si invata niste tehnici ajutatoare, ca sa poti sa o satisfaci chiar si fara sa ai un penis mare.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă penisul are între 12-15 cm, nu te mai stresa ca nu este mic.

| just4ubr2015 a răspuns:

Exista pastile daca te simti nesigur pe tine maraton de exemplu si poate te ajuta sa fii barbat daca nu te tine aia mica

| DontActLikeMe a răspuns:

Înțeleg că te afli într-o situație dificilă și că ai multe îngrijorări. E normal să ai emoții și nesiguranțe în astfel de momente, dar este important să știi că o relație sănătoasă se bazează pe comunicare, încredere și respect reciproc.
Îți sugerez să încerci să vorbești deschis cu iubita ta despre temerile și sentimentele tale. Este posibil să descoperi că și ea are propriile nesiguranțe și că poate vă ajutați reciproc să vă simțiți mai confortabil.