| anonim_4396 a întrebat:

Va salut, am si eu o problema, am o prietena de vreo 6 luni si de ceva timp ne chinuim sa face dragoste dar nu putem din cauza mea...penisul meu nu intra in erectie, cand ma"giugiulesc" cu ea, e tare, beton sau cand sunt singur dar cand e sa ajungem la punctul culminant el moare ce sa fie oare?

6 răspunsuri:
| DariWillis a răspuns:

Iti lipseste nu-stiu-ce hormon.Du-te la doctor, iti da niste pastile si va fi bine. O sa le iei o perioada scurta de timp si apoi o sa-ti functioneze big grin

| yasser25 a răspuns:

Iti lipseste o proteina din ADN-u! Sigur ai mers prin padure descult si ai calcat pe o ciuperca alba cu buline rosii din familia Amanita, iar sangele tau a intrat in contact cu particularitatile ciupercii! ok concluzia, Cu femei nu o sa mai mearga, incearca cu barbatii!

| fabiola a răspuns:

Este o problema de psihic, o educatie din partea ta, cat si o intelegere din partea ei, te ajuta sa treci totul!

| Zero a răspuns:

Sincer...vorba colegilor TPU,e ceva de psihic,peste care poti trece, asta doar daca te ajuta ea si iti intelege problema, aaa si fi mai aent cu partenera cand faci sex...pentru ca si la ea apar niste dureri daca nu este satisfacutawinking

| johnyboy a răspuns:

Aia cu ciuperca a fost buna...cred ca ati programat sa faceti dragoste si stii deja ce urmeaza sa se intample si esti asa de concentrat sa faci sa fie bine incat strici totul...ia-o mai usor mai natural, nu te mai forta sa iasa excelent/extraordinar ca atunci chiar ca nu-ti iese.sau mai e o posibilitate, sa-i spui sa ti-o suga putin, daca nici atunci inseamna trebuie sa iei o viagra

| fratica_6823 a răspuns:

Va multumesc...si credeti ca se repara chestia asta de la sine... daca e sa fie ceva de psihic?