| Roliii a întrebat:

Va salut! Caut unde sa merg la petrecere de revelion pentru oameni single sau in care sunt acceptati oameni single, stiti voi ceva?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Mergi prin centru sunt tot felul de cluburi, cauta cluburi fără fițe, unde găsești oameni mai deschiși și poți merge singur, ideal ar fi sa găsești un amic ceva cu care sa mergi, sunt multe fete singure de revelion, în gasca de fete sau prieteni, la fel ca și băieți, nu toată lumea este cuplata dimpotrivă, eu merg de ani de zile la petreceri de revelion și din experienta îți spun că am văzut mai multe fete / femei singure decât bărbați singuri.

| Roliii explică (pentru Emma30555):

Exact asa mi s-a si intamplat de revelion happy

| Emma30555 a răspuns (pentru Roliii):

Ma bucur

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La orice crâșmă care organizează o petrecere de revelion. Plătești doar o persoană. Atât de simplu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Nu il primeste nimeni sa inchirieze singur o masa, sa fim seriosi.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ia o masă întreagă, doar un loc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Da, si ce gasca/familie il primeste cu ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai nasol sa nu ai cu cine sa te simti bine de zile din astea, nu ai unde sa mergi.

| Viorel2314 a răspuns:

Poti sa incerci la Obreja

| Jason6 a răspuns:

La hotar sau la cimitir, sa îti iei usturoi in buzunar. Că este țara lui Dracula, Romania.
Tragi o mare petrecere pe cavou.
Și un f::tÀi in hotar!