| Houselaurie a întrebat:

Va salut.cititi va rog, e interesant.sunt foarte dezamagit, saptamana asta am o stare asa de naspa.am avut balul bobocilor saptamana trecuta, sunt in clasa a 12-a, am avut multe scenete, una dintre ele a trebuit sa ma dezbrac de tricou, si toate fetele din public fluierau, adica na arat bine, am facut si sala. faza e ca nu am prietena. mi-au spus multi colegi, ca au intrebat o gramade de boboace de mie, caci ce corp are ala, ai vazut ce bine arata ala, unu mi-a zis ca mi-as insela prietenul cu ala.la bal si la repetitii am incercat sa intru in vb cu mai multe si a mers dar nu am obtinut mare lucru.acum la scoala, multe se uita la mine, dar nu stiu cum sa le atrag, sunt putin timid, putin.boboace care au participat, au dupa amiaza eu dimin, si cand ies, ce faci si imi spun pe nume, acum, azi s-a uitat una asa frumos la mine, am vb putin, si dupa a plecat, am stat cat de cat apropiati, si numai nu aveam curaj la inceput sau la despartire sa o pup pe obraz.cum sa fac, sa imi pot face o prietena? ce sa fac pe la scoala? in pauze sau dupa ore? nu vreau rasp. fa-ti curaj intreab-o daca te place. vreau sa stiu cum sa ma apropii de ele. sa le vorbesc frumos.si sa le fac sa ma placa, apoi sa fiu cu una dintre ele, caci nici nu stiu care sa aleg, sunt multe frumusele, care e prima aia va fi. va rog frumos, raspuneti. orice rasp e binevenit

2 răspunsuri:
| blackangel95 a răspuns:

Kand te baga in seama cerele id-ul de mess sau nr de tel ca sa vb cu ele...sau vb cu ele pe chat dp facebook...da-le tot felul de comentarii dragute pe facebook. Deci tot ce trebuie sa faci este la le bagi cat mai mult inseama. Sau cand le vezi pe la liceu intreabale ce face, ce ora au, cu ce prof face sau tot felul de chestii de astea despre scoala.succes!love struck

| alexandru1991 a răspuns:

Pai daca ai atat lipici la ele ar trebui sa fie usor desi e dificillaughing. Gandeste-te ce vrei, ce iti place la o fata de la felul cum arata pana la felul cum gandeste si vorbeste si o alegi pe cea care se potriveste criteriilor tale. Mai simplu de atat nu stiu raspuns. Un raspuns lung nu rezolva problema ta asa ca am incercat sa il simplific cat pot de mult. Multa bafta. Fa alegerea cea mai potivita. Si inca ceva, vezi ce le duce capul pe toate si te opresti la cea care iti acopera cererile. Oferata e diversificatawinking