| Claudiu367 a întrebat:

Va salut cu respect! Am si eu o intrebare referitor la o problema, astazi am ejaculat dupa o pauza de cam o aproape 2 saptamani iar in timpul ejacularii simteam un discomfort mai exact o usturime si o senzatie de urinare,caut sa merg saptamana viitoare la medic,dar daca ati mai patit sunt si eu curios ce as putea eu avea din experientele voastre, va multumesc!

2 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Anxietate, stres esti tensionat, daca esti tanar si nu faci sex neprotejat atunci nu prea ai ce sa ai, parerea mea.

| Violleta2022 a răspuns:

Ceva nu este in regula.