| simplu_6132 a întrebat:

Va salut pe toti!
Doresc sa va intreb ceva in legatura cu fetele & intemeierea unei relatii.
Doresc sa "stau" cu o fata dar cand ajung la momentul doresti sa iesi in restaurantul x, y, z. sau o simpla plimbare primesc... refuzuri.
O fi prea timida? Poate gresescu eu, sugerati-mi o cum sa o abordez pe ea mai simplu mai... mai...
Multumesc pentru timpul acordat!
O zi buna!

Răspuns Câştigător
| MarcelinoPanivino00 a răspuns:

Poate te grabesti. Spune-i ca iti doresti sa va cunoasteti mai bine, sa vbiti despre voi. Daca te refuza in mod repetat, e clar. Nu te place. In cazul asta, renunta :*

3 răspunsuri:
| naruto_3074 a răspuns:

Poate o fi timida sau nu-i place de tine

| Zenithf a răspuns:

Exista mai multe variante. Fie ai sarit peste etape, fie este ea prea timida, fie are prieten, fie nu te place. Acuma care dintre astea ar putea fi?
Cand iti place de o fata iti faci un mic plan de "atac". Ca mai intai gasesti o ocazie sa intrii in vorba cu ea, ca apoi incerci sa aflii mai multe despre ea, daca nu cumva are prieten, care este situatia ei, sunteti compatibili - nu zodii compatibile, asta este o prostie laughing, in general, trebuie sa stii cate ceva despre ea inainte de a trece la pasul urmator.

| evelin_1888 a răspuns:

Poate e timida ...sau poate nu te placesad