| Perfectu a întrebat:

Va salut pe toti si va urez craciun fericit, in primul rand!happy.In al2lea rand am o problema si vreau sa va cer parerea.A venit o fata noua in clasa acum 1 an eu nu simteam mare lucru pentru ea,era destul de draguta.Ea era noua si nu cunostea pe nimeni, un baiat i-a facut avansuri si a stat cu el. Dupa o saptamana s-a despartit de el, cica si-a dat de cine ii place cu adevarat.Mie nu-mi place sa iau o fata de la altcineva asa ca i-am spus ca nu e pe gustul meu.Ea continua sa ma placa si eu continuam sa o displac pe zi ce trece...Cls a7a,avem 14 ani.Simt ca este cea mai speciala pe care am intalnit-o, desi nu stiu cum.Iam spus asta dar ea a zis ca nu are incredere in mine si cica suntem doar prieteni f buni.Dar la scoala cand ma dau la ea, fie ca o pipai sta si rade sau cand o iau in brate sta si se leagana.Cum ii pot reaprinde sentimentele pentru mine, o iubesc foarte mult acumhappy

3 răspunsuri:
| Simonaaaaa a răspuns:

Arata-i ca iti pasa de ea si incearca sa atingi subiecte delicate.happy

| AlexCiobi a răspuns:

Incearca sa ii dai un cadou, sa mai vb cu ea pe mess sau facebook.Vezi tu
Mult succes

| TPU2000 a răspuns:

Hmmm.odata ce i-ai ranit sentimenetele ee greu sa le recuperezi inapoi..Sunt fata si cel mai bine i-ai spune ca atunci cand ai jignit-o prin cuvantul,, displace'' a fost doar ceva de moment, tu vrand sa ai o inima mare si sa il lasi pe acel baiat sa fie din nouu cu ea...Si asta sa ii zici cand sunteti singuri intr-un loc unde ii place ei si sa ii mai spuii:Chiar daca ti-am ascuns aceste ucruri, si sunt constient ca nu am facut bine, acum, si in fiecare zii iti arata prin gesturi maruntecat de mult te plac. Daca ti-am gresit cu ceva imi pare rau, dar sa stii ca nu am vrut decat sa iti fac un bine mereu...Te iubesc. Fundaa?