| anonim_4396 a întrebat:

Va salut! Sunt un mare fan al trupei Breaking Benjamin! daca sunteti si voi fani ai aceeasi trupe va rog sa ma contactati predator_lx! pentru schimb de imagini, muzicawinking! Acelasi lucru si pentru formatia Foals!

5 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Ascult Beaking Benjamin dar nu`s fana

| YepIsSuspended a răspuns:

Buna

Dar de ce ai pus intrebarea la aceasta categorielaughing?

By Lolly

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa-ti raspundem la asta, mai ales c-ai pus-o la dragoste si sex care n-are nici o legatura cu tema propusa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am sa imi cer scuze public pentru greseala in legatura cu alegerea categoriei intrebarii! Si ii multumesc alllinnei ca m'a facut sa imi dau seama de greseala facuta! multumesc de atentionare... fara tine...nu stiu ce as fi facut!

| rain_2080 a răspuns:

O stii pe o fata Ana?