| Andersann a întrebat:

Va salut. Vreau sa va intreb ceva, ati merge in alt oras pentru o fata ( la o distanta de aproximativ 100km sa zicem ) doar ca sa o cunoasteti?

16 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca este cat se poate de logic si normal sa doresti sa-i faci o vizita surpriza, mai ales daca din discutiile pe care le vei intretine cu ea in zilele viitoare va rezulta ca si ei i-ar face placere sa te cunosca in mod real. Fiecare banut din suma de cativa lei de transport dus intors si-ar merita....investitia. Chiar si daca acum ''din prima'' intrevedere nu veti ajunge intr-o faza prea avansata a relatiei de prietenie. S-ar putea ca o astfel de intalnire sa reprezinte inceputul unei relatii adevarate si de durata. Succes!

| anamariarot a răspuns:

Dacă ți-a stârnit interesul, da, mergi. Nu e o distanță colosală.

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca simti ca fata merita efortul atunci dai si tarii ocol ca s o cunosti!

| N0xEterniS a răspuns:

Depinde, probabil da.

Răspuns utilizator avertizat
| dragoshar a răspuns:

Am mers 500 de km. Mă bucur că am făcut-o. Am avut parte de o poveste foarte faină cu persoana respectivă. Enjoy more, worry less.

| Andersann explică (pentru dragoshar):

Dragut. Problema la mine e ca incep sa ma atasez din ce in ce mai mult, imi e teama sa nu mi fac prea mari sperante.

| dragoshar a răspuns (pentru Andersann):

Cel mai rău lucru care se poate întâmpla este să fii dezamăgit. Bine, poate să cadă un meteorit pe tine și să te facă piure de celule, dar înțelegi ideea. Și eu m-am atașat de persoana respectivă și nu a fost ceva care să se materializeze, dar așa cum mi-am spus ea "Bucură-te de momentele astea! Ai parte de ceva super mișto și ar trebui să te bucuri!" Așa că îți spun și eu: enjoy!

| b3atryss a răspuns:

Eu da as merge dar numai daca mi.as dori cu adevarat sa o cunosc si daca as simti ca merita

| Andersann explică (pentru b3atryss):

De meritat nu stiu sa ma pronunt, dar dorinta sa o cunosc e foarte mare.

| b3atryss a răspuns (pentru Andersann):

Hmm..atunci daca doresti asta cu siguranta ar trebui sa o faci pentru ca poate candva iti va parea rau ca nu ai facut.o. oricum zic ca nu ai nimic de pierdut.

| Andersann explică (pentru b3atryss):

Exact asa ganedsc si eu. Iti multumesc mult.

| b3atryss a răspuns (pentru Andersann):

Cu multa placere..succes si sper sa fie totul ok pentru tine.