| Bubble_7651 a întrebat:

Va uitati la pretty little liars? cum vi se pare si cine credeti ca este *A*?

5 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

Hei. Da, ador serialul. sincer eu nu vreau sa stiu cine e A. ii las pe ei sa ma surprinda :X nu ma chinui sa aflu, dar daca ar fi asa cred ca e mona. sau... pff chiar nu stiu laughing ma rog stiu ca nu te-a ajutat cu nimic raspunsul meu :d macar mi-am dat cu parerea.whistling

| XoxoGosippGirloxoX a răspuns:

A este Alison. Dar altcineva este conducatorul. Cineva apropiat fetelor! Funda :*

| cladcovdaniela a răspuns:

Eu cred ca grupul A este condus de Cece Drake. Iar Alison cred ca e vie.

| DaissDey a răspuns:

Heei, A. este o echipa. Eu acum incep sa urmaresc sezonul 3. Uita-te si tu la episodul 25 (ultimul) din sezonul 2( de la minutul 28, pana la sfarsit) si o sa afli.

| Dulau_Lau_L_1994 a răspuns:

Exista "the a team " care este fomat din : alison, toby, ezra, aria si mona, iar A este Ezra