| Ronaldo7cr7 a întrebat:

Vaaa roogg ajutati-ma : deci in Counter Strike 1.6 am pus vsyc off si am fps 100 in counter. dar cand intru pe frun sv scade la 30. dc crying va rog hellpp. pS: scuzati categoria dar e cea mai populata pls hellp

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu esti ca ala care vroia sa ajunga la Satu Mare dar si-a luat bilet de tren la Constanta, ca acolo mergea toata lumea!
La Dragoste si Sex nu te putem ajuta cu cs!

| NatureSelf a răspuns:

Eu zic ca prima data ar trebui sa citesti regulile depe TPU. aici e categoria dragoste si sex. nu poti posta probleme in legatura cu cs-ul, esti bolnav? adica daca ai vrei problema cu cs-ul reinstaleazal, ce naiba.

| Lightning1997 a răspuns:

Jocuri pc/online e mai populata si e si categoria potrivita pentru intrebarea ta

| anonima20 a răspuns:

Nu e cea mai populata categoriestraight face