| ioanamirabela a întrebat:

Vara aceasta un baiat m-a intrebat daca vreau sa stau cu el iar eu am zis ca nu... acum imi place foarte mult de el si il iubesc dar el se poarta foarte urat cu mine si nu mai vrea sa stea cu mine...nu stiu ce e cu elllstraight facestraight facestraight facestraight facestraight face|:dar il iubesc mult...nu pot sa uit ...inainte imi dadea pe fiecare zi 5 sms .chiar si mai mute acum nimicsad...crying((cryingcryingce sa fa

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

La naiba. ce problema gravaaaa.eu nu-l iertam niciodata pentru asa ceva, chiar asa.inainte 5 mesaje, acum nimic. wow. dar este foarte grav.
...straight face

| Silvia a răspuns:

Cunosc baieti care se supara...sau nu te mai baga deloc in seama odata ce i`ai refuzat...straight face
E foarte urat din partea lui... ii poti da u un sms si daca iti raspunde inseamna ca inca mai simte ceva pentru tine, daca nu, inseamna ca te-a uitatstraight face
Eu in locul tau l`as uita...big grin

| Linda a răspuns:

Mai asteapta 6 luni singura, timp in care te porti super cu el. Daca nici atunci, te reoritentezi.

| Encore a răspuns:

Data viitoare gandeste te de 10 ori inainte de a luat o decizie!

| inna a răspuns:

Orgoliu... s-a simtit jignit cand l-ai refuzat.Asteapta poate ii trece.De obicei majoritatea baietilor daca sunt refuzati si apoi te razgandesti se fac ca nu le mai pasa sau pur si simplu nu le mai pasa... daca te placea asa mult acum nu se purta urat cu tine.Think twicewinking

| JackieSue a răspuns:

Cred si eu...iti dai seama ce greu i-a fost sa vina sa te intrebe daca vrei sa stai cu el? Ca de obicei baietii sunt obisnuiti sa le vina fetele, nu sa le caute.Sincer...ai meritat-o. Spune-i ca si tie iti placea de el inainte sa te intrebe, numai ca erai cam timida...si nu erai sigura ca te place si ca tu credeai ca-si bate joc de tine pentru ca o prietena ti-a zis ca vrea sa faca misto de tine, dar acum crezi ca il placea.

| snepy a răspuns:

Fite, si ai grija ce poze pui la avatar ioanamirabela, ai auzit de drepturile autorului?

| spiritul a răspuns:

Asa iti trebuie... ca esti incapatanata