| ioana_1562 a întrebat:

Vara aceasta un baiat m-a intrebat daca vreau sa stau cu el iar eu am zis ca nu, pentru ca atunci nu simteam nimic pe el acum imi place foarte mult de el si il iubesc dar el se poarta foarte urat cu mine si nu mai vrea sa stea cu mine...nu stiu ce e cu elllstraight facestraight facestraight facestraight facestraight face|:dar il iubesc mult...nu pot sa il uit ...inainte imi dadea pe fiecare zi 5 sms .chiar si mai mute acum nimicsad...crying((cryingcryingce sa fac?

10 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Nu plange Ioana, cauta fericirea in alta parte!

| Ruxandra_8921 a răspuns:

Ioana stii ce se intampla?"Roata vietii si de ar fi patrata, tot se mai intoarce o data..."eu cred ca el inca te place insa vrea sa te faca sa te simti cum s-a simtit si el cand il respingeai tu...ideea e ca daca ai avea putin curaj sa-l provoci la o discutie intre 4 ochi, poate atunci situatia s-ar lamuri, poate el e mai orgolios din fire iar refuzul tau l-a ranit atat de tare incat nu poate sa mai uite, dar daca stati de vb ca doi oameni maturi, altfel ar sta lucrurile, ai putea sa ii explici ca de fapt tu ti-ai dat seama cam tarziu de sentimentele tale, dar ca niciodata nu e prea tarziu pentru voi si ca orice om merita o a doua sansa... poate ca e si vina ta ca nu esti hotarata pe deplin de ceea ce vrei sa faci cu viata ta, esti confuza si putin cam sucita, acum iti place acum nu, dar pentru asta nu inseamna ca trebuie sa primesti un asemenea tratament, daca ai sansa sa-i explici de fapt ca il placi mult de tot dar ca nu ti-ai dat seama la momentul oportun, ar fi ideal.bafta!

| JackieSue a răspuns:

N-a mai fost intrebarea asta?
Vezi ca am raspuns la aia big grin.

| lacrimi a răspuns:

Cati ani ai? Cum sa stai cu el? Cauta pe altcineva, nu-ti irosi energia, cauta fericirea in alta parte!

| alinaandrei a răspuns:

Inseamna ca a fost ceva de moment la el. l a atras misterul tau atunci, iar acum cand stie ca poate fi cu tine nu mai e interesant pentru el.asa sunt baietii in general si asta inseamna ca nu e pentru tine ca daca te placea cu adevarat il mai atrageai si acum.cauta ti altul care sa te merite cu adevarat si sa te respecte asa cum esti u

| deea_5245 a răspuns:

Te place si de aceea se comporta asa. vrea sa simti si tu exact ce-a simtit el cand tu l-ai refuzatsad si eu am trecut prin asa ceva si este hiper mega aiureacrying

| just4fun_8801 a răspuns:

Pai daca l-ai refuzat ce tot mai plangi acum? Daca i-ai spus ca nu vrei inseamna ca el a trecut peste tine si cauta o alta relatie sau poate o fi cum zic ceilalti ca te iubeste, desi nu prea cred eu asa ceva dar ma rog cine stie ce au copii din ziua de azi intre urechi

| fatacuochimov a răspuns:

Si eu am fost si ink mai sunt cu uni baieti in situatia asta si i-am lasat in pace si au venit tot ei la mine sfatul meu este s anul mai umbli dupa el si sa il lasi pe el s avina la tinewinking

| valyutzu a răspuns:

Ioana iti spun eu el te place d aia se poarta asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana iti spun eu te place ...se spune ca uni baieti sa comporta cu indiferenta cu fata pe care o place doar pentru a atrage atentia fetei si a o face sa il placa si ea... un sfat= plateste-i cu aceeasi moneda