| Tha_Roxy_1997 a întrebat:

Varsta de 16 ani jumate e o varsta potrivita pentru a'mi incepe viata sexuala? sunt virgina si duminica vreau sa fac dragoste cu iubitul meu confused ast sfaturi de la fete :*

Răspuns Câştigător
| Miryami21 a răspuns:

Iubita cred ca nu e vorba ca esti micuta, dar daca e baiatul nepotrivit, O sa regreti mult ca si eu la fel am facut si tot la varsta ta.Acum regret ca nu am asteptat mai mult.Dar daca aveti o relatie lunga si esti sigura pe el. Atunci ce iti zic.Fa ce simte inimioara ta love struck Kisses!

34 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alex19051988 a răspuns:

Nu conteaza varsta daca crezi ca esti pregatita pentru un asemenea crucial din viata ta

| Marco_Rafael_1999 a răspuns:

Stiu ca au trecut ani buni de cand ai pus intrebarea, insa acum vreau un raspuns de la tine..Mai esti cu acel baiat? Iti pare rau de ceea cr ai facut?