| anonim_4396 a întrebat:

Varul meu ma tot pune sa va intreb

el are o prietena de pe mess cu care vorbeste de 2 ani dar fata nu-i da vreun semn si el de curand a invitato in oras ea a acceptat dar doar dupa ce vine dn concediu cu parintii ma rog

ideea e ca pe mess ea pare sa ii dea sperante i trimite :* si si faze din astea dar nu ii raspund parca o tine ceva sai zica ca il place sau ma rog nu e genul timida acuam sa vedem ce o iesi cu ei sper ca de bine

el vrea sa stie tot cum so salute la prima intalnire ce s-o intrebe ce complimente sa-i faca

sper sa-l ajutati cur aspunsuri serioase

funda si votuori pentru cele din experiente si sincere

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Pai in primul rand nu trebuie sa te stresezi niciodata pentru prima intalnire ca niciodata nu iese cum vrem noi, si sa o salute ceau normal, ce faci. intrebari sa povesteasca sa gaseasca subiecte sa o intrebe de scoala, de a ei, de ea, orice numa sa vorbeasca sa nu taca si complimente poate sa ii zica cand se intalnesc ce frumoasa te-ai facutwinking, si cand o duce acasa sa incerce sa o tzucewinking. cam atat, restul depinde de el tongue

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Varul tau isi face multe sperante false si aia il modeleaza ca o simpla plastilina. Asa ca spune-i (lui) sa caute una prin cartier sau prin sat depinde unde sta.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Sa fie el insusi! Sa spuna intotdeauna exact ce crede de cuviinta si ce ii trece prin cap. Fata asta poate o sa aprecieze sinceritatea si felul lui de a fi.

| DarkVampire_6349 a răspuns:

Nu e cchiar atat de complicat...sa o salute normal si sa vb despre lucruri care le plac, sa se cunoasca mai bine si poate asa o sa-si dea seama varul tau daca ea chiar il place sau nu... sper sa iasa cu bine.Bye

| Anamaria_2935 a răspuns:

Deci spune-i prietenului tau sa-i cumpere flori sau o bratara sau ceva ce-i place si sa incerce sa abordeze subiecte amuzante ca sa mai stearga din emotii. Cel mai bine e sa fie el insusi si sa o faca sa se simta bine la prima intalnire pentru a exista si a2a! Sper ca am fost de ajutor si mult noroc!>big grin