| Adriana1019 a întrebat:

Verisoara mea este in a 4-a, sta la Caracal. M-a rugat sa pun intrebarea ei pe site cand a venit pe la mine acasa.Deci:
Ei ii place de un baiat din a 7-a si nu stie cum sa ii spuna.Baiatul vine la meditatie la bunica ei, si bunica mea. El are o sora de clasa a 4-a, care e cea mai buna prietena cu verisoara mea. El, din cate am inteles, i-a zis surorii lui ca vara-mea e mai frumoasa secat ea si ca se intelege mai bine cu vara-mea decat cu ea(sora lui). Odata am fost de fata cand o facea pe verisoara mea pitica, o gadila, uneori o ingana in gluma, punea mana pe parul ei "maro", lung ii ridica coada(de par) in sus si spunea "Ce par lung ai!" Iarna o lua in brate si dupa aceea o "trantea" in zapada si o acoperea pana se ridica ca zapada.Verisoara mea, Kamy a fost la sora lui acasa(deci si la el) si si ei 2 au venit pe la ea acasa. El joaca Metin2, iar cand cineva intra peste el pe mess cand joaca le spune sa il lase in pace.Asa i-a spus si ei. Dar apoi sora baiatului i-a spus ca asa zice la toata lumea. Odata a mai intrat vara-mea cand a vazut ca joaca metin i-a zis"hai ca inchid ca sa nu te enervez", iar el i-a zis"merci" laughing Voi ce credeti? Vara-mea m-a intrebat pe mine, iar eu i-am zis"E compicata treaba." laughing

7 răspunsuri:
| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

1. Este prea mica pestru o realtie cu un baiat de a 7. 2. baiatul clar nu o place, el s'ar uita la fete de varsta lui (cls 6, 7)
3. Spune'i verisoarei tale sa se uite la un baiat de cls 4, 5, maxim 6... 6 ar fi prea mult chiar, si daca reuseste sa aiba o relatie sa nu ascunda fata de parinti.noroc

| Kalyn a răspuns:

Pai ar trebui sa il intrebe daca nu iese prin parc, dupa meditatii daca nu are chef de o inghetata cevawinking...o sa fie usor crede-mahappy

| Adriana1019 explică:

Oare o place? Cum sa ii spuna?

| lavyBandB a răspuns:

Fratestraight facesunt oribilatastraight faceeu in clasa a 4-a ma jucam ratele si vanatorii, faceam cazemate, etc...nici nu ma gandeam sa am prieten sau ceva de genustraight facesi parintii nostri zic de noi (cei de vreo 16-20 ani) ca am luat.o razna!laughingdar astia mici vin tare din spate

| gabidunga2002 a răspuns:

Ce lume... cum sa placi o pispirica de clasa a 4?! ea sa-si vada de invatat pentru scoala si sa invete sa se lege la sireturi si dupa aia sa se gandeasca la baieti (de varsta ei)!

| RadaRu a răspuns:

Doamne frate ce intrebari...straight face

| RadaRu a răspuns:

Numai Intrebari Stupide...