| geaniina a întrebat:

Vi s-a intamplat sa fiti cu o fata/un baiat si sal prindeti inselanduva?

daca da unde s-a intamplat sau cum ati aflat?

Răspuns Câştigător
| Laurici :x a răspuns:

Don` kongeriket daca vrem sa mergem la ora de romana nu mai intram pe sitewinking sh ma pis in ea de ortografie laughing ca pe mess scriu cum vr sh p site-uri la fel laughing sh am media 10 la roamna asa ca jet laughing restul scuzati exprimarea :d sh geanina... bitha daca ma insela iubitul meu disparea de pe fata pamantului laughing sau in cel mai fericit caz ramanea fara mostenitori... da nu m-a inshelat :X

8 răspunsuri:
| Mihaelutsaa a răspuns:

Nu, nu mi s-a intamplat asta si nici nu mi-as dori. Daca mi s-ar intampla, nu stiu. cum as reactiona, ar fi ceva. Ah!
hee hee)
daca ti s-a intamplat asta, nu te merita, asta sau daca nu, tentatia a fost mult prea maresad

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ţi s-a întâmplat vreodată să scrii corect în limba română, măcar cele 23 de cuvinte pe care le arunci aici pe site... totuşi.
"s-a întâmplat", "să-l prindeţi", "înşelându-vă" - Ia vezi, seamănă cu klingonienele scrise de tine?!

| geaniina explică:

Kongeriket vai scuze mai face si omu greseli, eu nu ti-am cerut sa-mi spui ce greseli am facut.

| anonim_9938 a răspuns:

Pentru proful nostru de lb si lit romana aici pe site prezentlaughing)
iti dau un exemplu la mine
ce scriu pe site sau pe mess nu tin cont sa scriu corect la scoala ma ocup si de scris corect... si probabil asa face si geaniina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi s-a intimplat... mi-am vazut prietenul cu o fata imbratisindu-se si sarutinduse ca doi hulubasi. aveau noroc ca eram in masina cu prietena si parintii daca nu erau ei. eu as fi iesit din masina si i-as da o palma!laughing...si las face de ris pe marginea drumului. ce a fost a fost. pe greseli ne invatam. trebuie sa fim mai prudenti cu boyfriendzii). si totul o sa fie ciki puki!happy

| swet girl 22 a răspuns:

Da mi sa intamplat.plecasem din oras pentru 3 zile si prietenul meu a inceput sa iasa cu o buna prietene de-a mea, saracul nu stia ca ma intorc mai repede si mi-am zis sa-i fac o surpriza, si ma duc intr-un parc sa fumez o tigara si apoi sa ma duc la el sin parcul ala era el cu prietena mea in brate si ti dai seama cum m-am simtit insa n-am facuut nici o criza de nervi ci pur si simplu ma asezat pe o banca am fumat si am plecat.si chiar mi-am si schimbat nr de tel si nici in ziua de azi, dupa 4 ani nu i-am dat sansa sa-mi explice de ce sau sasi ceara scuze. l-am evitat

| ina88 a răspuns:

Sweet girl...esti f tare. sincer. Aproape oricare fata/femeie ar fi mers si s-ar fi crizat acolo-n parc. Trebuie sa recunosc, stai f bine cu nervii. Esti de apreciat. Si ma uimestte faptul ca n-ai fost curioasa si n-a vrut explicatii. Intr-adevar.multe nu puteau fi spuse, insa totusi, simti nevoia sa asculti/vorbesti.

| Dodolo a răspuns:

Nu mi s-a intamplat, dar daca s-ar intampla nu l-as ierta. happy