| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va iubiti partenerul mai mult decat va iubeste el/ea?

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

De cate ori ma indragostesc (poate nu e asa,dar eu asa simt)simt ca eu sunt aia care iubeste mai mult, aia care face sa fie bine, aia care da mai mult pentru relatzie!

| Foca a răspuns:

Buna. da si din pacate ea nu observa asta sad.
Succes.
Ciaohappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima data a vrut sa ma insele la masuratoare. Aveam un recipient unde puneam dragostea lui si faceam un semn. Dupa ce varsam dragostea lui puneam dragostea mea si intodeauna iesea mai multa decit a lui.Asa ca a vbrut sa ma insele pentru ca atubci cind nu eram atenta el mai varsa un pic din dragostea mea si l-am prins.