| VrRos68 a întrebat:

Vi s-a întâmplat sa va placa de o fată la restaurant?
Chiar în seara asta am fost la un restaurant și când să intru fata se uita fix în ochii mei și după am început sa zâmbesc frumos către ea și când m-am așezat la o masă doar la ea m-am uitat.
Ea se uita la mine mult și de fiecare dată când trecea.
Ce credeți, m-a văzut frumos dacă se uita mult și ea sau se uita doar sa vadă dacă mă mai uit eu la ea.
Pana când la un moment dat a văzut că mă uit în ochii ei, m-a prins, că eu întorceam privirea în direcția opusa de câte ori întoarcem ea privirea la mine.
La final mi-a făcut semn, gen sa vadă ce se intampla de tot mă uit în ochii ei. Eu i-am facut semn ca nimic.Si-a dat seama intr-un final ca o plac și sa vedeți ce bombă a aruncat. S-a sărutat cu colegul ei, chelnerul.Eu neștiind că e împreună cu ea,dacă era,nu știu. Chiar toate fetele au relație, în gândul meu,n-am mai văzut o fată singura de mult, nici nu cred ca exista fete singure, toate par sa aibă iubiți.
Credeți că s-au sărutat fiindcă voia sa scape de mine și l-a găsit pe el sa se sărute? Sau credeți că era împreună cu el, dar fiind faptul că i-a și zis ca ma uit la ea, omul era pașnic doar a început sa rada.
Am văzut ca tot ii spunea ceva și se uitau amândoi la mine, probabil ii spunea ea că eu mă uit la ea.
La un moment dar a venit el la mine să îmi spună să iau un loc, că le terasa respectiva trebuia sa ții masa ocupata dacă stăteai.In momentul ala am crezut că vine să îmi dea una, ca văzusem înainte ca ea ii spusese lui ceva.
Era o fată wow, foarte frumos machiată și frumoasa din cale afară și când am văzut că s-a sărutat cu mustăciosul ăla am luat sucul și am plecat, ea văzuse că m-am enervat, dar părea foarte mult ca ii place de mine, chit că poate era intr-o relație cu ăla.
Se uita de fiecare dată la mine și l-a început când veneam s-a uitat ea prima.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cum naiba sa agati tu femei cand te comporti ca un handicapat?

Uite aici ce ai scris:
"La final mi-a făcut semn, gen sa vadă ce se intampla de tot mă uit în ochii ei. Eu i-am facut semn ca nimic"

De ce nu te-ai dus la massa ei sa o intrebi daca este singuar si doreste sa-i tii companie?
De ce nu i-ai oferit ceva de baut?
Tu ai stat ca prostul la masa ta cu un suc in fata si te-ai holbat si cand ea te-a interbat din priviri, tu-i faci semn ca "nu-i nimci"?
Halal comportament de om prostie!

9 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

O privire nu însemnă nimic, s-a jucat cu tine pentru că te-a simțit leșinat
Nu îți da filme că își lasă gagiu pentru tine

Se putea și mai rau, treci peste

| anonimuIl a răspuns:

Cred că s-a îndrăgostit de tine imediat cum te-a văzut și de aia te chema la masa ei.

| anonimuIl a răspuns:

Sigur fata era singură fără prieten.

| anonimuIl a răspuns:

Păcat că nu te-ai dus la masa ei.

| anonimuIl a răspuns:

Să mai mergi în restaurantul ăla și poate vei găsi pe cineva.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai imaginație bogată.

| Violleta2022 a răspuns:

Are dreptate sadrian46 ca tu ai o imaginatie foarte bogata, dar tare eronata, fiindca nu este posibil ca chelnerii sa mearga sa se sarute cu clientela din restaurant. laughing

Apoi, in care restaurant mergi sa ceri un suc... hai, lasa-o naibii ca macane deja minciuna asta!

| anonimuIl a răspuns:

Eu sunt ferm convins că fata aia care era - Era o fată wow, foarte frumos machiată și frumoasa din cale afară - și stătea singură la o masă într-un restaurant era o studentă de 20 de ani care învăța foarte bine la facultate și SIGUR este și virgină și foarte timidă.

| LonelyGuy07 a răspuns:

Baga-te si tu la somn omule, mai poti Vrross68 sa nu ai insomnii esti pe TPU tot timpul, intalneste-o in vise la un restaurant poate iti merge acolo