| lorette_9697 a întrebat:

Vi se pare ceva anormal faptul ca am venit cu prietenul meu acasa si ne-am pipait putin. l-am lasat sa-mi atinga sanii etc hee hee. dar DOAR ATAT. Mi-a spus ca nu vrea sa faca dragoste cu mine pentru ca sunt prea mica si este dispus sa ma astepte pana voi fi pregatita (eu am 15 si el 19). eu cred ca ma respecta daca procedeaza asa si nu profita cu nimic de mine; dar consider ca gesturile pe care le-am facut noi. sunt normale intr-o relatie. daca nu se ajunge la altceva. voi ce credeti? funda pentru cel mai bun raspuns

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 15 ani nici să te gândești să te culci cu el, ești minoră!
Lasă pipăitul și tandrețele pe mai târziu că se aprin spiritele.
Dragostea fizică vine pe parcurs, nu se cere.
Pa, pa.

| Jony123 a răspuns:

Este un baiat de nota 10, el in acel moment era excitat, cam tare, si totusi sa controlat si ti-a zis ca te asteapta... Nu e ceva anormal, dar daca as zice ca e normal ar fi rea mult, e undeva pe la mijloc, nu e rau oricum. Deci nu iti fa griji, mai ales daca ti-a zis ca tea asteapta, acel baiat nu trebuie sa il pierzi, asa ca ai grija de relatia ta cu el, ar fi mare pacat daca l-ai pierde, mai ales dintr-o prostie...
Sper ca te-am ajutat, funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzz

| VacutzaRoscata a răspuns:

La varsta ta nu prea e normal, dar ai noroc ca ai un prieten ca el

| ciresicaSiatat a răspuns:

E ceva normal intre 2 pers care se iubesc sa existe si un contact fizic(nu neaparat sex). Este ceva frumos, sa va descoperiti unul pe celalalt, e incitant si foarte frumos ca te asteapta pana la momentul potrivit.

Răspuns utilizator avertizat
| cypryan_3322 a răspuns:

Sigur ca da el tine foarte mult deoarece asteapta sa te dezvolti psihic cat si psihic.Trebuie sa tii la el deoarece vad ca tine foarte mult la tine.

| bibizsuzsi a răspuns:

Mie una nu mi se pare normal ca te-a pipait.E aiurea. Vorbele lui sunt numa asa.Defapt te grabesc si te fac sa te gandesti la posibilitatea de avea candva (proabbil in curand) sex cu el.
E aiurea.De ce lasi corpul tau in mana lui? crezi daca il oferi o sa iti ofere dragoste si apreciere? Esti asa pretioasa nu te lasa sedusa si manipulata de baieti...
Gandeste=te daca la 15 ani ti-a atins un baiat sanii ce o sa fie la 18?
Nu esti destul de matura si nici baiatu ala.
Mi-as dori ca fetele sa realizeze cat de pretioase sunt.

| XtremeS a răspuns:

Mda. e ceva normal si nu te grabii cu sexuwinking