| Ella192 a întrebat:

Vi se pare ceva normal ca o persoana in relatie sa discute cu alte fete si sa primesca poze cu abdomen si sani, sau fiind la coiffeur?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Daca lui ii place, e o problema, inseamna ca nu ii pasa de relatia lui. Daca nu-i pasa si doar primeste asa aiurea pentru ca unele fete sunt disperate si vor sa atraga atentia, clar n-ai de ce sa-ti faci griji.

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa discute cu alte fete poate fi in regula,dar sa primeasca poze,nu.
Si,in special de genul celor pe care ni le pomenesti tu aici.
Cea care trimite asa ceva e de o factura proasta,e lipsita complet de calitate,nici o fata care are cu adevarat ce arata nu-si face reclama singura, lucrul asta il vezi numai la pitsipoancele care traiesc doar pe fb si simt nevoia sa epateze, asa ca respectivul, macar din respect pentru el, ar trebui sa nu o tina nici de vorba...

| Alexandru0007 a răspuns:

E absolut anormal.sigur nu te iubeste sau nu simte nimic pentru tine

| BiuL a răspuns:

Mie sincer nu mi se pare normal.
Una e sa discuti si alte e sa ceri poze deocheate.

| Ella192 explică (pentru BiuL):

El mi-a spus ca ea i-a trimis fara ca el sa le ceara

| BiuL a răspuns (pentru Ella192):

Atunci fata ori e disperata dupa atentie ori mai slutty. In ambele cazuri n-are ce vorbi cu ea! Oricum mi-e un pic greu sa cred ca o fata ii scrie un tip si puf din senin ii trimite poze cu ea sexy.

| MiyakoSaki a răspuns:

Nu cred ca este normal :\

| sweetangels a răspuns:

Daca e intr-o relatie, nu, bineinteles. De prosti si curvari e plina lumea. Gaseste un gentleman.

| Ella192 explică (pentru sweetangels):

Mai exista gentlemeni?

| DaW a răspuns:

Pe tine te iubeste pe ea o foloseste.laughing

| methodmen a răspuns:

Pozele nu cred ca le-a primit fara sa le ceara, nu e in regula;

| Ella192 explică (pentru methodmen):

El mi-a spus ca ea i le-a dat, dar fara ca el sa ceara ceva

| methodmen a răspuns (pentru Ella192):

Te minte draga, si o face cu nerusinare, fii mai atenta la comportamentul lui si i-mi vei da dreptate

| Kadze a răspuns:

Hei. Asta depinde de parerea proprie a partenerului opus a acestui subiect... daca esti mai gelos/geloasa... nu ar fi normal.dar daca esti mai altcumva nu o sa-ti pese. prea mult.

| RaDuk a răspuns:

Nu, daca face asta inseamna ca relatia de o are este egala cu 0 pentru el/ea