| PuieMonta2002 a întrebat:

Vi se pare de prost gust ca o femeie 35+ sa poarte tanga pe plaja?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca gagica arata bine la varsta ei, de ce sa nu poarte?

| Adry05 a răspuns:

Mi se pare de prost gust să porți tanga indiferent de vârstă dar na, unele n-au respect de sine. laughing

| Iulian03 a răspuns:

Nu, daca are ce arata

| mihai69 a răspuns:

Dacă e pe o plajă de nudiști - DA.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Indiferent cum arată. La plajă mi se pare acceptabil ca oricine să se îmbrace mai indecent, sau mai bine zis, să se dezbrace, pentru un bronz cât mai reușit, și senzație de libertate.
Mi se pare de prost gust să ne holbam la alții când suntem la plajă, în loc să ne relaxăm.

| Sofer a răspuns:

E ridicol sa vezi o femeie cu chiloți de baba. De la 35 pana la 50 ani sunt femei care arata foarte bine și au ce sa scoată în evidenta.

| SG1995 a răspuns:

Deloc, si mai ales sa arate si bine. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, da. *E strict parerea mea personala, nu sariti de c*r in sus, ca va cad slipii tanga de pe voi.*

Chilotii tanga mi se par oricum de prost gust. Iar daca ii poarta una de peste 35 de ani, cu atat mai mult mi se pare de prost gust. Nu ma intereseaza daca femeia arata sau nu bine, pentru ca indiferent de cum crede ea ca arata, ar trebui sa se imbrace adecvat varstei sale. Si nu e vorba doar de tanga, ci de haine in general. Am vazut cucoane la 45 de ani care aveau impresia ca daca sunt slabanoage, le sta bine in haine de adolescente de 14 ani. Absolut ridicol.

Revenind la tanga... fundul e tot o parte intima, exact ca sanii si vaginul. Deci de ce nu este fundul acoperit?
Ata aia de la tanga nu inseamna sa iti acoperi fundul. Cine a inventat chilotii tanga, cred ca a facut-o doar ironic. Si uite ca acum femeile umbla in c*rul gol si culmea, se cred "acoperite" de acel snurulet.

| Dandinelle a răspuns:

Nu, e vorba de bronz, de aia merge si femeia la plaja in tanga, sa se bronzeze mai uniform, mai mult. E ca si cum ai merge la o plaja de nudisti si ai comenta ca o babuta e nud.
Te-ai putea obisnui si nu judeca corpurile care se expun la soare, si ai putea si sa accepti ca oamenii au diferite forme si culori.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Nu, e chiar sexy. Fiecare se imbraca cum crede de cuviinta sau cum ii place, oriunde, oricand.
La plaja, fiind cald, poate d-na vrea sa se bronzeze si in zona inghinala mai mult sau pe fese.

| mdc98 a răspuns:

Nu.

| jj7700 a răspuns:

Nu. Slipii tanga sunt ceva normal in zilele noastre. Porti ce iti e tie sau ei mai comod.

| Unsfatbun a răspuns:

Indiferent de cum arată, este alegerea ei. De aceea suntem liberi să facem ce vrem. Nu este ilegal și nici nu cred că i-ar fi de folos părerea mea.
Crezi că pe ea o deranjează când vede pe plajă fătălăi in lenjerie intimă?

| Glenky a răspuns:

Evident ca nu. Sa poarte ce vrea pe plaja. Probabil aceasta intrebare vine de la o persoana needucata care se scobeste in nas, cur si la pl in public.

| Jade20 a răspuns:

Cine se duce la plaja ca sa se holbeze la fundul altora are niste probleme acolo sus. Iar acele femei o fac cel mai probabil pentru un bronz cat mai uniform.