| Dantemdf a întrebat:

Vi se pare normal ca gagicata sa mai vorbeasca cu unu cu care s-a culcat in timp ce voi sunteti impreuna sub pretextul ca erau prieteni inainte de a o face?

12 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Nu

| Fonk a răspuns:

Da

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| ania a răspuns:

Nu, dacă pe noul partener îl deranjează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest lucru poate fi o problemă într-o relație și depinde de valorile și înțelegerile fiecărui cuplu. În general, dacă partenerul tău își păstrează legătura cu cineva cu care s-a culcat în timp ce sunteți împreună, ar putea fi considerat ca o lipsă de respect față de tine și de relația voastră. Cu toate acestea, există și situații în care o persoană poate păstra o relație de prietenie cu un fost partener fără ca aceasta să afecteze relația actuală.

În cele din urmă, este important ca partenerii să comunice deschis și să își exprime preocupările și nevoile. Dacă această situație te face să te simți inconfortabil sau îți provoacă gelozie, este important să discuți cu partenerul tău și să încercați să găsiți o soluție care să vă mulțumească pe amândoi.

| steamrogue77 a răspuns:

Nu, o sa te insele in curand happy
Bafta

| VoidEternal a răspuns:

Sa vorbeasca da. Sa vorbeasca cate o ora in fiecare zi, nu.

| andreivr123 a răspuns:

Da poate sa vorbeasca 62min si 43 de secunde doar in luna a 10, laughing)) glumesc frate daca esti bazat pe tine si asa mai departe si stii ca esti mai bun decat ala poti sa o lasi sa vb cat vrea ca nu se duce la el, daca stai si faci gelozii etc, iti zic sincer din experienta mea baieti care sunt stricti si asa mai departe nici macar nu incearca sa o satisfaca si de asta ajung sa vb cu alti ca simt ca baiatu de langa ea nu e barbat si nu o satisface si dupa ajunge sa te insele.

Răspuns utilizator avertizat
| Diiiaand a răspuns:

Nu i normal

| Carbit9669 a răspuns:

Nu,arde-i o palma sa vada cine e seful