| RAY a întrebat:

Vi se pare normal ca o fata de la primul telefon sa-si ceara credit?

20 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Urat,nu se face asa.Chiar daca asta era scopul ei putea sa mai astepte putin..las-o-n...plata Domnului.

| darrio2007 a răspuns:

Pentru o fata care te vrea doar pentru interese, da, este normal.Da-i papucii.

| AlexanderAdrian a răspuns:

M-am lamurit ce-ai vrut sa spui abia dupa ..zau incearca si tu sa pui intrebarile mai... explicit.

Acu lasand asta, e logic ca e nu doar anormal ci total anormal ca oricine sa-ti ceara credit dupa prima data cand ati vorbit, e si o lipsa totala de educatie din partea ei.

| Raptorz a răspuns:

Normal... cu ce vrei sa vorbeasca cu amantu'?laughing cu porumbelu'?

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu mi se pare normal sa ceara in general

| RAY explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Serios

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru RAY):

Daca cere ceva, ii arat ce are de frecat pentru bani, si daca comenteaza, o dau afara si ii arunc hainele pe geam laughing cum s-a intamplat de altfel big grin

| RAY explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Am gasit-o pe un chat de mobil si era primul telefon man

| Radu284 a răspuns (pentru RAY):

Pai atunci ti-ai cam dat singur raspunsul, nu? In mod normal nu ar trebui sa-ti ceara cineva credit, decat daca cunosti persoana respectiva destul de bine si este o situatie speciala.

| RAY explică (pentru Radu284):

Asta denota faptul ca e materialista?

| Radu284 a răspuns (pentru RAY):

Nu numai, aproape toti suntem mai mult sau mai putin materialisti. Este o dovada ca ii se rupe de tine, si vrea sa te foloseasca numai pentru bani. Si probabil ca simultan mai face asta cu multi altii.

| RAY explică (pentru Radu284):

De unde frate bani sa-i dau ca n-am pentru mine

| Radu284 a răspuns (pentru RAY):

Pai si atunci nu mai vorbi cu ea, case closed happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate avea nevoie...dar nu se face asa ceva... profitoare. happy

| schmoll a răspuns:

Nu frate, nu e pentru tine, din astea am intalnit cu zecile, o fata care te place iti care doar daca e la limita si eventual sa aiba sa vorbeasca tot cu tine

| RAY explică (pentru schmoll):

A fost primul telefon cu ea mi-a cerut credit, sa ies din asta cu bine i-am zis cand ne vedem o sasi dau a spus bine, apoi am intrebat-o te-ai suparat mi-a zis nu, nu, ce aiurea man adica eu vream o prietena dar din prima sa ceara doar is strain ce tupeu

| RobertKilleur a răspuns:

Nu

| AlisPretty a răspuns:

Nu mi se pare normal

| kanedobrin a răspuns:

Nu